«ТАРИХ Дөңгелегі» интеллектуалды ойыны

02.11.2022

2022 жылдың 22 қазаны ОС-да олар. С.Серіков, «ТАРИХ Дөңгелегі» интеллектуалды ойыны өтті. Ойын Қазақстан Республикасы күнін мерекелеуге арналды. Бұл сайыс – ақыл, білім, тапқырлық, ұжымшылдық сайысы.
Ойынға 7-10 сынып оқушылары қатысты. Барлығы екі құрама команда болды: «ТАРИХШЫЛАР» және «ҚҰРАМДЫ».
«Тарих Дөңгелегі» интеллектуалды ойынының қазылар алқасы:
Корниенко Людмила Николаевна – директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары;
Сыздығалина Данара Бауыржанқызы – директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, көркемдік жетекшісі.
Бузова Ирина Сергеевна – орыс тілі мен орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.
Ойын достық жағдайда, ұжымшылдық рухында өтті. Команда мүшелері жоғары патриоттық білім, тапқырлық, тапқырлық танытты. Бірінші орынды «HISTORIKI» командасы, екінші орынды «ЗНАТОКИ» командасы иеленді.
Барлық қатысушыларға ойынға белсенді қатысқандары үшін алғыс айтамыз!

#Балаларжылы
#Годдетей