Мүмкіндігі шектеулі жандар күні.

Мүмкіндігі шектеулі жандар күні.

Мүгедек жандарға мерекеде ғана емес, барлық уақытта көңіл бөлуіміз парыз. Бұл ең күшті және қайратты адамдардың күні, өйткені олар күн сайын өз ауруларымен, қоғамдық пікірімен және бағынбайтын тағдырымен күреседі!
Диагноздарына қарамастан белсенді өмір салтын ұстанатындарға құрмет көрсету керек, олар төзімділік пен шыдамдылықтың үлгісін көрсетеді.
Шынында да, әрқайсымыз мейірімділік таныта аламыз, мүмкіндігі шектеулі адамдарға қатысты адамгершілікті және қарапайым түсінікті есте сақтау керек.
Біз сіздерге керемет денсаулық пен жанның үзілмеген оптимизмін, мейірімді достар мен сүйіспеншілікке толы жақындарды, жүректің шынайы қуанышын және қызықты хоббилерді, жаңа шыңдарды бағындыруды және жарқын бақыт сезімін тілейміз!
Әрқашан жан жылы және шуақты болсын!
#Балаларжылы
#Годдетей